بهترین قهوه دنیا Death Wish coffee

کافیین

دث ویش کافی

میزان کافیین بهترین قهوه های جهان در ۳۰ میلی لیتر قهوه

و پرچمداره قویترین قهوه دنیا :
دت ویش کافی : ۵۴ میلیگرم کافیین در سی میل قهوه ☠?


مخصوص قهوه خورای حرفه ای !!☕??????

قهوه، نوشیدنی پرطرفداری است که بسیاری از افراد به نوشیدن دائمی آن عادت دارند و شاید هر روز خود را با نوشیدن یک فنجان از آن آغاز کنند. عشق به قهوه و کافئین چیزی است که در بسیاری از انسان‌ها موج می‌زند! در این میان شاید سوالی به‌وجود بیاید که قوی‌ترین قهوه جهان چیست و کدام قهوه بیشترین میزان کافئین را دارد !!!!!
قهوه Death Wish، از دانه‌های قهوه روبوستا (robusta) تهیه می‌شود که این دانه‌ها میزان کافئین بسیار بیشتری نسبت به دانه‌های قهوه عربیکا (Arabica) دارند. بد نیست بدانیم که عربیکا قهوه‌ای است که ما به صورت معمول و متداول آن را می‌نوشیم. اما Death Wish Coffee از دانه‌های روبوستا بوجود می‌آید و به روش مخصوصی بو داده می‌شود. به همین دلیل کافئین آن بسیار بیشتر از حد نرمال است. کمپانی Death Wish Coffee مدعی است که کافئین قهوه‌هایش سه برابر حد استاندارد است. معمولا ۱۲ انس قهوه به صورت استاندارد ۲۱۷ میلی‌گرم کافئین در خود دارد؛ اما این میزان کافئین Death Wish در ۱۲ انس معادل ۷۲۸ میلی‌گرم است.

.. بعد از ده سال از تولید این قهوه و مصرف آن فقط توسط مردم آمریکا ….

اینک فروش قویترین و حرفه ای ترین قهوه دنیا با عنوان دت ویش ? در کشور عزیزمان ایران IR
وارادات *مستقیم* و بدون واسطه از کشور امریکا ?

خرید از طریق چنل رسمی تلگرام دث ویش کافی : http://t.me/deathwishcoffee

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *